MÖBLER / Skåp & hyllor / Lavoar 15664347

nr 1566 4347

Lavoar

Louis XVI-stil, omkring sekelskiftet 1900. Bredd: 90 cm. Djup: 55 cm, höjd: 85 cm, nyckel

Kondition: saknar fanérbit, slitage, skador

måndag 25 september 2023
kl 19:37:27